Nakvynė

Dvaras

Dvaro pastate yra 15 moderniai įrengtų liukso klasės kambarių: 13 dviviečių-triviečių ir 2 keturviečiai-penkiaviečiai.

Dviviečiuose-triviečiuose kambariuose yra dvigulė lova antrame kambario aukšte ir sofa pirmame aukšte.

Keturviečiuose-penkiaviečiuose apartamentuose yra du kambariai: uždarame kambaryje yra dvigulė lova, bendrame  kambaryje yra sofa, o užlipus laiptais į antrą kambario aukštą – dvi viengulės lovos.

Visuose kambariuose yra balkonai su vaizdu į ežerą arba į dvaro teritoriją, dušas, tualetas. Keturviečiuose-penkiaviečiuose kambariuose yra vonios ir balkonai į Vasaknų ežero pusę.

Dvaro pastate yra 50 miegamų vietų. Kiekviename kambaryje galima patiesti po čiužinį (kambariai labai erdvūs) – tokiu atveju dvare tilptų iki 65 asmenų.

Visi kambariai yra antrame pastato aukšte, todėl dvare vykstantys renginiai netrukdys svečiams ilsėtis. Dvaro ir bravoro pastatuose bendrai yra iki 100 miegamų vietų. Šiuo metu dvaras nuomojamas tik užsakomiesiems renginiams/šventėms.

Bravoras

Bravoro pastate naujai įrengti trys kambariai su visais patogumais: lovomis, dušais, tualetais. Juose gali nakvoti iki 30 žmonių. Prie kambarių yra jauki poilsio erdvė, degustacijų salė. Iš čia galima stebėti kaip verdamas alus aukštu žemiau veikiančioje darykloje.

Dvaro ir bravoro pastatus skiria kiemas, tarp jų atstumas – apie 100 m.

Susisiekite! +370 655 42233| renginiai@vasaknudvaras.lt

Į viršų